1. YA Dato' Ahmad Shahrir bin Mohd Salleh
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur

  2. YA Dato' Sri Latifah Binti Haji Mohd Tahar
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 1)

  3. YA Dato' Amarjeet Singh a/l Serjit Singh
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  4. YA Tuan Awang Armadajaya bin Awang Mahmud
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  5. YA Datuk Duncan Sikodol
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Bintulu

  6. YA Tuan Muniandy a/l Kannyappan
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Taiping

  7. YA Dr. Shahnaz binti Sulaiman
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  8. YA Puan Evrol Mariette Peters
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  9. YA Tuan Christopher Chin Soo Yin
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Kuching

  10. YA Tuan Ong Chee Kwan
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur

  11. YA Puan Maidzuara Binti Mohammed
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Melaka

  12. YA Tuan Mohd Radzi Bin Abdul Hamid
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  13. YA Datuk Aslam B Zainuddin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Jenayah 6)

  14. YA Dato' Norsharidah binti Awang
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (Jenayah 7)

  15. YA Dato' Julie Lack
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 6)

  16. YA Dato' Fredrick Indran X.A. Nicholas
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  17. YA Tuan Wong Siong Tung
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Kinabalu

  18. YA Tuan Khairil Azmi bin Haji Mohamad Hasbie
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 8)

  19. YA Tuan Leonard David Shim
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Kinabalu

  20. YA Tuan Nadzarin bin Wok Nordin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Dagang 10 (Insolvensi))

  21. YA Tuan George Varughese
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  22. YA Tuan Quay Chew Soon
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 10)

  23. YA Tuan Wong Hok Chong
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  24. YA Tuan Atan Mustaffa Yussof Ahmad
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur
    (Dagang 8 (Muamalat) & 9 (Admiralti))

  25. YA Tuan Anand Ponnudurai
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 1)

  26. YA Dato' Rohana binti Abd. Malek
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 2)

  27. YA Tuan Tee Geok Hock
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 10)

  28. YA Datuk Hajah Zaleha Rose Binti Datuk Haji Pandin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuching

  29. YA Dato’ Azhar Bin Abdul Hamid
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Jenayah 7)

  30. YA Dr. Arik Sanusi Bin Yeop Johari
    Pesuruhjaya Kehakiman Kangar

  31. YA Datuk Amirudin Bin Abd Rahman
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang


  32. YA Puan Mahazan Binti Mat Taib
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Alor Setar

  33. YA Tuan Bhupindar Singh A/L Gurcharan Singh Preet
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Ipoh

  34. YA Puan Alice Loke Yee Ching
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 7)

  35. YA Tuan Ahmad Murad Bin Abdul Aziz
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  36. Ya Puan Liza Chan Sow Keng
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 5)

  37. YA Tuan Wan Muhammad Amin Bin Wan Yahya
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 3)

  38. YA Tuan Alexander Siew How Wai
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuching

  39. YA Puan Nurulhuda Nur'Aini Binti Mohamad Nor
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam(Jenayah 8)

  40. YA Tuan Su Tiang Joo
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Ipoh